Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про надання дозволу на концентрацію

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 31 жовтня 2019 року N 716-р

Про надання дозволу на концентрацію

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноважених представників учасників концентрації про надання дозволу компанії "REMINGTON SEEDS SWITZERLAND SARL" (м. Роль, Швейцарія) на придбання частки у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю "СІД КОРП" (далі - ТОВ "СІД КОРП") (м. Черкаси, Україна), встановив:

Концентрація полягає у придбанні компанією "REMINGTON SEEDS SWITZERLAND SARL" частки у статутному капіталі ТОВ "СІД КОРП", що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління товариства.

За інформацією заявників, лише один учасник концентрації здійснює діяльність на території України

Заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України", статтями 25 і 27 Закону України "Про захист економічної конкуренції" та підпунктом 1 пункту 6 розділу XII Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію суб'єктів господарювання, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2002 року N 33-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за N 284/6572 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 21.06.2016 N 14-рп (Розпорядження N 14-рп)), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл компанії "REMINGTON SEEDS SWITZERLAND SARL" (м. Роль, Швейцарія) на придбання частки у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю "СІД КОРП" (м. Черкаси, Україна, ідентифікаційний код юридичної особи 42929056), що забезпечує перевищення 25 відсотків голосів у вищому органі управління компанії.

 

В. о. Голови Комітету

О. Піщанська
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали