Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про надання дозволу на концентрацію

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 12 листопада 2019 року N 726-р

Про надання дозволу на концентрацію

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноважених представників Державного управління справами (м. Київ), державного авіаційного підприємства "Україна" (далі - ДАП "Україна") (м. Бориспіль, Київська обл.) та державного підприємства "Зал офіційних делегацій" (далі - ДП "Зал офіційних делегацій") (м. Бориспіль, Київська обл.) про надання дозволу на приєднання ДП "Зал офіційних делегацій" до ДАП "Україна", встановив:

Концентрація полягає в реорганізації ДП "Зал офіційних делегацій" шляхом приєднання до ДАП "Україна";

метою здійснення концентрації є забезпечення централізації управління технологічними процесами під час підготовки та обслуговування літерних авіарейсів і проведення офіційних заходів; оптимальне використання наявних технічних засобів, інфраструктури; оптимізація структури і штатної чисельності об'єднаного підприємства. Це дозволить оптимізувати діяльність суб'єктів господарювання завдяки створенню повного, єдиного циклу надання послуг авіаперевізником і надання сервісних послуг з обслуговування вищих посадових осіб держави та осіб, щодо яких здійснюється державна охорона.

Відповідно до наданої заявниками інформації:

ДАП "Україна" створено Указом Президента України від 15 липня 1997 року N 644 "Про Державне авіаційне підприємство "Україна", засноване на державній власності та перебуває в управлінні Державного управління справами згідно з Указом Президента України від 21 серпня 2000 року N 995. Діяльність ДАП "Україна" пов'язана з організацією, забезпеченням та виконанням повітряних перевезень спеціальними рейсами вищих посадових осіб та офіційних делегацій України та інших держав у межах України та за її кордоном з дотриманням вимог і правил, що передбачені у відповідних нормативних документах;

ДП "Зал офіційних делегацій" створено згідно з розпорядженням керівника Державного управління справами від 25 листопада 2003 року N 641 та перебуває в управлінні Державного управління справами. Діяльність підприємства пов'язана з обслуговуванням вищих посадових осіб, офіційних делегацій України, іноземних держав та інших осіб, що прямують через Міжнародний аеропорт "Бориспіль" літерними або іншими спеціальними рейсами, а також надання послуг аеропорту пасажирам, які прямують через цей аеропорт звичайними рейсами, з дотриманням вимог і правил, що передбачені у відповідних нормативних документах.

Заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України", статтею 25 Закону України "Про захист економічної конкуренції" та підпунктом 1 пункту 6 розділу XII Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію суб'єктів господарювання, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2002 року N 33-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за N 284/6572 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 21.06.2016 N 14-рп (Розпорядження N 14-рп)), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл на приєднання державного підприємства "Зал офіційних делегацій" (м. Бориспіль, Київська обл.) до державного авіаційного підприємства "Україна" (м. Бориспіль, Київська обл.).

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали