Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про надання дозволу на концентрацію

АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 16 січня 2020 року N 23-р

Про надання дозволу на концентрацію

Антимонопольний комітет України, розглянувши заяву уповноважених представників компанії "Loire UK Bidco Limited" (м. Лондон, Великобританія) та компанії "Figaro Capital & Co S.C.A." (м. Люксембург, Велике Герцогство Люксембург) про надання дозволу компанії "Astorg Asset Management S..r.l." (м. Люксембург, Велике Герцогство Люксембург) на опосередковане набуття разом із компанією "Cinven Capital Management (VII) General Partner Limited" (м. Сент-Пітер-Порт, Гернсі) контролю над компанією "Figaro Capital & Co S.C.A.", встановив:

Концентрація полягає в опосередкованому набутті компанією "Astorg Asset Management S..r.l." разом із компанією "Cinven Capital Management (VII) General Partner Limited" контролю над компанією "Figaro Capital & Co S.C.A.".

Відповідно до наданої заявниками інформації:

компанія "Figaro Capital & Co S.C.A." здійснює управління корпоративними правами суб'єктів господарювання, пов'язаних із нею відносинами контролю, які утворюють Групу "LGC", яка здійснює діяльність на території України із реалізації: вимірювальних інструментів, програм перевірки кваліфікації, інструментів забезпечення ланцюгів поставки;

компанія "Figaro Capital & Co S.C.A." пов'язана відносинами контролю із компанією "KKR Management LLC" (м. Нью-Йорк, штат Нью-Йорк, США) та суб'єктами господарювання - резидентами і нерезидентами України, які утворюють Групу "KKR" та здійснюють діяльність на території України із: постачання програмного забезпечення для управління ІТ та управління сервером, а також супутніх послуг; надання послуг модернізації господарської діяльності за допомогою налаштованого управління сервісом, автоматизації та звітності по всьому підприємству; графіки, живопису, фото, відео та офісного програмного забезпечення, розробки, виробництва та продажу високотехнологічних рішень і комплектуючих, що використовуються для здійснення робіт із підйому, оснащення, а також навантаження і розвантаження матеріалів; профільного корпоративного програмного забезпечення для сприяння розвитку бізнесу; програмного забезпечення для бізнесу та бухгалтерського обліку; постачання інформації про ринок та споживачів; виробництва та реалізації: обладнання для діджеїв, ліжок, матраців та супутніх товарів, електроінструментів та інструментів для охорони здоров'я, твердих та надтвердих матеріалів, базових матеріалів преміум класу, компонентів інструментів, інжинірингової продукції та технологічних інструментів, поліестерної крихти та поліестерної плівки, комплектуючих та систем для автомобільного сектору, медичних приладів та сервісів у формі діагностичних приладів для лабораторної діагностики, приладів та послуг для медико-біологічної промисловості; надання послуг з управління активами нафтової та газової галузі; реалізації: ПЕТ упаковки, вітамінних, мінеральних, рослинних, спортивних та активних харчових добавок; діяльність у сфері розмовного аудіо-контенту та технологій розподілу цифрового контенту; надання туристичних послуг;

компанія "Loire Topco S. r.l." (м. Люксембург, Велике Герцогство Люксембург) та її підконтрольні компанії "Loire UK Bidco Limited" та "Loire Bidco S..r.l." (обидві - м. Люксембург, Велике Герцогство Люксембург), через які буде набуватися контроль, здійснюють управління корпоративними правами суб'єктів господарювання, пов'язаних із нею відносинами контролю та пов'язана відносинами контролю із:

суб'єктами господарювання - нерезидентами України, які утворюють Групу "Cinven", яка здійснює діяльність на території України з: надання послуг ретаргетингу, реалізації: хімічних домішок і добавок для поліпшення експлуатаційних характеристик будівельних матеріалів (бетон, цемент), непатентованих рецептурних препаратів та безрецептурних фармацевтичних препаратів; реалізації взуття та аксесуарів, обладнання для роботи на висоті, включаючи обладнання для підйому, тримання, вимірювання навантаження, підвісні робочі платформи та обладнання для безпеки; надання послуг преміум фінансування для комерційних та роздрібних страхових продуктів; надання туристичних послуг; надання послуг вебхостингу та доменних імен;

суб'єктами господарювання - нерезидентами України, які утворюють Групу "Astorg", яка здійснює діяльність на території України з: виробництва та реалізації професійних консолей для звукозапису; реалізації: абразивних інструментів та витратних ресурсів для високотехнологічних матеріалів, пристроїв для введення ліків.

Заявлена концентрація не призводить до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках України.

Враховуючи викладене, керуючись статтею 7 Закону України "Про Антимонопольний комітет України", статтею 25 Закону України "Про захист економічної конкуренції" та підпунктом 1 пункту 6 розділу XII Положення про порядок подання та розгляду заяв про попереднє отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію суб'єктів господарювання, затвердженого розпорядженням Антимонопольного комітету України від 19 лютого 2002 року N 33-р, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21 березня 2002 року за N 284/6572 (у редакції розпорядження Антимонопольного комітету України від 21.06.2016 N 14-рп (Розпорядження N 14-рп)), Антимонопольний комітет України постановив:

Надати дозвіл компанії "Astorg Asset Management S..r.l." (м. Люксембург, Велике Герцогство Люксембург) на опосередковане набуття разом із компанією "Cinven Capital Management (VII) General Partner Limited" (м. Сент-Пітер-Порт, Гернсі) контролю над компанією "Figaro Capital & Co S.C.A." (м. Люксембург, Велике Герцогство Люксембург).

 

Голова Комітету

Ю. Терентьєв
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали