ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Сімнадцята сесія

РІШЕННЯ

від 20.09.2017 р. N 53

Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду, постійне користування, технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та внесення змін в рішення сесій міської ради

Розглянувши пропозиції постійної комісії з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, комісії з питань соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики та дерегуляції, керуючись Земельним кодексом України, Законами України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про оренду землі", "Про землеустрій", "Про Державний земельний кадастр" (Закон N 3613-VI), міська рада вирішила:

1. Внести зміни:

1.1. в графу 6 пункту 3 додатка 2 рішення п'ятої сесії міської ради від 16.03.2016 N 58 (Рішення N 58) замінивши цифри "1077" на цифри "1716" відповідно до поданого клопотання Шляхти О. В.;

1.2. в графу 6 пункту 3 додатка 2 рішення п'ятнадцятої сесії міської ради від 31.05.2017 N 53 замінивши цифри "11267" на цифри "9702" відповідно до поданого клопотання товариства з обмеженою відповідальністю фірма "Вісла".

2. Надати юридичній особі дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду згідно з додатком 1*.

3. Надати юридичним особам дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування згідно з додатком 2*.

4. Надати юридичній особі дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) згідно додатком 3*.


* Не наводиться.

5. Відповідальність за виконання рішення покласти на заступника міського голови А. Бондаренка і управління земельних ресурсів та земельної реформи.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань містобудування, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.

 

Міський голова

О. Симчишин
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали