КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 26 квітня 2012 року N 513/7850

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця" на вул. Либідській, 2 у Голосіївському районі м. Києва для обслуговування та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця" щодо відведення земельної ділянки на вул. Либідській, 2 у Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державному територіально-галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця" на вул. Либідській, 2 у Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,25 га в постійне користування для обслуговування та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Державному територіально галузевому об'єднанню "Південно-Західна залізниця" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
26.04.2012 N 513/7850


План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 10.02.2012 N 01029-000008633-014 дозв. центру (справа К-19538)

обліковий код

- 72:074:010к

юридична / фізична особа

- Державне територіально-галузеве об'єднання "Південно-Західна залізниця"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Голосіївський, вул. Либідська, 2

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для обслуговування та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту

орієнтовний розмір

- 0,25 га


  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали