КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 24 травня 2012 року N 604/7941

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Київський метрополітен" на площі Контрактовій у Подільському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування виходу з підземного переходу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Київський метрополітен" на площі Контрактовій у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Київський метрополітен" на площі Контрактовій у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,01 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування виходу з підземного переходу згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Комунальному підприємству "Київський метрополітен" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
24.05.2012 N 604/7941


План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 06.03.2012 N 01005-000013459-014 дозв. центру (справа К-19719)

обліковий код

- 85:374:003к

юридична/фізична особа

- Комунальне підприємство "Київський метрополітен"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Подільський, площа Контрактова

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування виходу з підземного переходу

орієнтовний розмір

- 0,01 га


  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали