КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 24 травня 2012 року N 597/7934

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Трістар-Сіті" на вул. Полярній, 12 в Оболонському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування складських приміщень

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Трістар-Сіті" (ідентифікаційний код 35524113) щодо відведення земельної ділянки на вул. Полярній, 12 в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Трістар-Сіті" на вул. Полярній, 12 в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 0,61 га в короткострокову оренду на 1 рік для експлуатації та обслуговування складських приміщень згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Трістар-Сіті" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
24.05.2012 N 597/7934


План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 04.06.2010 N К-16687

обліковий код

- 78:045:004к

юридична/фізична особа

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТРІСТАР-СІТІ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Оболонський, вул. Полярна, 12

вид землекористування

- оренда на 1 рік

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування складських приміщень

орієнтовний розмір

- 0,61 га


  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали