КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 24 травня 2012 року N 601/7938

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" від вул. Моторної на просп. Науки до Столичного шосе у Голосіївському районі м. Києва для будівництва транспортної розв'язки на примиканні просп. Науки до Столичного шосе (II черга)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою комунальному підприємству "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" щодо відведення земельної ділянки від вул. Моторної на просп. Науки до Столичного шосе у Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" від вул. Моторної на просп. Науки до Столичного шосе у Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 9,16 га в постійне користування для будівництва транспортної розв'язки на примиканні просп. Науки до Столичного шосе (II черга) згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Комунальному підприємству "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький


 

Додаток
до рішення Київської міської ради
24.05.2012 N 601/7938


План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 31.01.2012 N 01005-000006438-014 дозв. центру (справа К-19509)

обліковий код

- 82:414:145к

юридична/фізична особа

- Комунальне підприємство "Дирекція будівництва шляхово-транспортннх споруд м. Києва"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Голосіївськнй, від вул. Моторної по просп. Науки до Столичного шосе

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва транспортної розв'язки на примиканні просп. Науки до Столичного шосе (II черга)

орієнтовний розмір

- 9,16 га


  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали