КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 6 квітня 2017 року N 176/2398

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ГЕНЕРАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ІНОЗЕМНИХ ПРЕДСТАВНИЦТВ" на вул. Богдана Хмельницького, 60 у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку дипломатичного призначення

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ГЕНЕРАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ІНОЗЕМНИХ ПРЕДСТАВНИЦТВ" на вул. Богдана Хмельницького, 60 у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Закон N 5245-VI), пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ДЕРЖАВНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ "ГЕНЕРАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ІНОЗЕМНИХ ПРЕДСТАВНИЦТВ" на вул. Богдана Хмельницького, 60 у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,11 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) в постійне користування для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку дипломатичного призначення згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-28842).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.04.2017 N 176/2398

План-схема
до згоди на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

клопотання

- від 29.12.2016 N К-28842

код земельної ділянки

- 88:199:0006к

юридична/фізична особа

- ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГЕНЕРАЛЬНА ДИРЕКЦІЯ З ОБСЛУГОВУВАННЯ ІНОЗЕМНИХ ПРЕДСТАВНИЦТВ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Шевченківський, вул. Богдана Хмельницького, 60

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування нежитлового будинку дипломатичного призначення

орієнтовний розмір

- 0,11 га

Зображення має графічний вигляд. Не наводиться.

 

Київський міський голова

В. В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали