КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IV сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 6 липня 2017 року N 683/2845

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Концерн Галнафтогаз" на вул. Академіка Заболотного (з боку Феофанії в напрямку Столичного шосе) у Голосіївському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування транспортної інфраструктури (в'їздів, виїздів до АЗК)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Концерн Галнафтогаз" на вул. Академіка Заболотного (з боку Феофанії в напрямку Столичного шосе) у Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 83, 123, 124 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Закон N 5245-VI), пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Концерн Галнафтогаз" на вул. Академіка Заболотного (з боку Феофанії в напрямку Столичного шосе) у Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,1402 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) в оренду на 10 років для експлуатації та обслуговування транспортної інфраструктури (в'їздів, виїздів до АЗК) згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-29849).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали