КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 9 листопада 2017 року N 310/3317

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва на Володимирському узвозі - вул. Трьохсвятительській у Шевченківському районі м. Києва для утримання та обслуговування парку Володимирська гірка

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва на Володимирському узвозі - вул. Трьохсвятительській у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Закон N 5245-VI), пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва на Володимирському узвозі - вул. Трьохсвятительській у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 10,89 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) в постійне користування для утримання та обслуговування парку Володимирська гірка згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-28245).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали