Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київський центр розвитку міського середовища" вздовж річки Почайна до затоки Вовковата між просп. Степана Бандери та вул. Електриків в Оболонському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування парку культури і відпочинку "Парк Почайна" з об'єктами інженерної та транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу)

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 14 грудня 2017 року N 695/3702

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київський центр розвитку міського середовища" вздовж річки Почайна до затоки Вовковата між просп. Степана Бандери та вул. Електриків в Оболонському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування парку культури і відпочинку "Парк Почайна" з об'єктами інженерної та транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київський центр розвитку міського середовища" вздовж річки Почайна до затоки Вовковата між просп. Степана Бандери та вул. Електриків в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Закон N 5245-VI), пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальному підприємству виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) "Київський центр розвитку міського середовища" вздовж річки Почайна до затоки Вовковата між просп. Степана Бандери та вул. Електриків в Оболонському районі м. Києва орієнтовними площами 3,71 га; 8,04 га (земельні ділянки комунальної власності територіальної громади міста Києва) в постійне користування для будівництва, експлуатації та обслуговування парку культури і відпочинку "Парк Почайна" з об'єктами інженерної та транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-29814).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали