Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальному підприємству "Київський метрополітен" на просп. Академіка Глушкова у Голосіївському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування вентиляційних витяжок, ліфтів та павільйонів виходу (входу) зі станції метрополітену "Теремки"

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
V сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 20 грудня 2017 року N 833/3840

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальному підприємству "Київський метрополітен" на просп. Академіка Глушкова у Голосіївському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування вентиляційних витяжок, ліфтів та павільйонів виходу (входу) зі станції метрополітену "Теремки"

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальному підприємству "Київський метрополітен" на просп. Академіка Глушкова у Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Закон N 5245-VI), пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальному підприємству "Київський метрополітен" на просп. Академіка Глушкова у Голосіївському районі м. Києва орієнтовними площами 0,0047 га; 0,0128 га; 0,0129 га; 0,0127 га; 0,0049 га; 0,0128 га; 0,0001 га; 0,0004 га; 0,0001 га; 0,0004 га; 0,0001 га (земельні ділянки комунальної власності територіальної громади міста Києва) в постійне користування для експлуатації та обслуговування вентиляційних витяжок, ліфтів та павільйонів виходу (входу) зі станції метрополітену "Теремки" згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-29462).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали