КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 11 жовтня 2018 року N 1792/5856

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Войцехівському Олександру Володимировичу у пров. Садовому, 2 у Солом'янському районі м. Києва для будівництва індивідуального гаража

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Войцехівському Олександру Володимировичу у пров. Садовому, 2 у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 118 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Закон N 5245-VI), пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Войцехівському Олександру Володимировичу у пров. Садовому, 2 у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 0,01 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) у власність для будівництва індивідуального гаража згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-31800).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали