Додаткова копія: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Голосіївського району м. Києва на вул. Теремківській у Голосіївському районі м. Києва для облаштування, експлуатації та обслуговування зелених насаджень (скверу)

КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VI сесія VIII скликання

РІШЕННЯ

від 11 жовтня 2018 року N 1881/5945

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Голосіївського району м. Києва на вул. Теремківській у Голосіївському районі м. Києва для облаштування, експлуатації та обслуговування зелених насаджень (скверу)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Голосіївського району м. Києва на вул. Теремківській у Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності" (Закон N 5245-VI), пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень Голосіївського району м. Києва на. вул. Теремківській у Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 1,40 га (земельна ділянка комунальної власності територіальної громади міста Києва) в постійне користування для облаштування, експлуатації та обслуговування зелених насаджень (скверу) згідно з планом-схемою (додаток до рішення) (К-29467).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

 

Київський міський голова

В. Кличко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали