Додаткова копія: Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10 квітня 2019 р. N 230-р

Київ

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

Відповідно до статей 92, 122, 123 і 149 Земельного кодексу України надати дозвіл квартирно-експлуатаційному відділу м. Луганська на розроблення з урахуванням вимог державних стандартів, норм і правил у сфері землеустрою проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 17,4 гектара (землі державної власності лісогосподарського призначення (ліси), що перебуває у постійному користуванні державного підприємства "Слов'янське лісове господарство", розташованої на території Бахмутського району Донецької області, з подальшим вилученням та наданням її квартирно-експлуатаційному відділу м. Луганська у постійне користування із зміною цільового призначення для розміщення і забезпечення постійної діяльності Збройних Сил.

Квартирно-експлуатаційному відділу м. Луганська передбачити відповідно до законодавства в зазначеному проекті землеустрою розрахунок розміру втрат лісогосподарського виробництва та збитків, що будуть завдані землекористувачу внаслідок вилучення земельної ділянки для потреб, не пов'язаних з лісогосподарським виробництвом.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 29
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали