КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 213/6429

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Будтехсервіс-Голосіїво" на вул. Володимирській, 83-в у Голосіївському районі м. Києва для реконструкції та обслуговування нежилої будівлі громадського призначення

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Будтехсервіс-Голосіїво" (ідентифікаційний код 31352819) щодо відведення земельної ділянки на вул. Володимирській, 83-в у Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Будтехсервіс-Голосіїво" на вул. Володимирській, 83-в у Голосіївському районі м Києва орієнтовною площею 0,01 га в оренду на 1 рік для реконструкції та обслуговування нежилої будівлі громадського призначення згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Будтехсервіс-Голосіїво" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 231/6429

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 27.05.2011 N 25 дозв. центру (справа К-18522)

обліковий код

- 76:064:013к

юридична/фізична особа

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БУДТЕХСЕРВІС-ГОЛОСІЇВО"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Голосіївський, вул. Володимирська, 83-в

вид землекористування

- оренда на 1 рік

цільове призначення земельної ділянки

- для реконструкції та обслуговування нежилої будівлі громадського призначення

орієнтовний розмір

- 0,01 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали