КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 214/6430

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Винзавод" на вул. Костянтинівській, 68-а у Подільському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування офісно-складського майнового комплексу

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Винзавод" (ідентифікаційний код 35133780) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Костянтинівській, 68-а у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Винзавод" на вул. Костянтинівській, 68-а у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,686 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування офісно-складського майнового комплексу з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Винзавод" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту, землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 214/6430

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 04.06.2010 N К-16686

обліковий код

- 85:288:015

юридична/фізична особа

- Товариство з обмеженою відповідальністю "Винзавод"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Подільський, вул. Костянтинівська, 68-а

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування офісно-складського майнового комплексу

орієнтовний розмір

- 0,686 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали