КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 216/6432

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" на вул. Вирлицькій в районі БСА (II черга) у Дарницькому районі м. Києва для будівництва виробничої дільниці утилізації листя та інших рослинних відходів "Лівобережна"

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" (ідентифікаційний код 03362123) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Вирлицькій в районі БСА (II черга) у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" на вул. Вирлицькій в районі БСА (II черга) у Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 6,388 га в постійне користування для будівництва виробничої дільниці утилізації листя та інших рослинних відходів "Лівобережна" згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 216/6432

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 21.08.2010 N К-17280

обліковий код

- 90:015:021

юридична/фізична особа

- Київське комунальне об'єднання зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста "Київзеленбуд"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Дарницький, вул. Вирлицька в районі БСА (II черга)

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва виробничої дільниці утилізації листя та інших рослинних відходів "Лівобережна"

орієнтовний розмір

- 6.388 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали