КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 220/6436

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" між вул. Мініна та вул. Миколи Лебедєва у Дніпровському районі м. Києва для будівництва житлових будинків

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" (ідентифікаційний код 31958324) щодо відведення земельної ділянки між вул. Мініна та вул. Миколи Лебедєва у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" між вул. Мініна та вул. Миколи Лебедєва у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 1,19 га в постійне користування для будівництва житлових будинків згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Комунальному підприємству з питань будівництва житлових будинків "Житлоінвестбуд-УКБ" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 220/6436

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 03.06.2011 N 51 дозв. центру (справа К-18557)

обліковий код

- 66:211:012к

юридична/фізична особа

- КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО З ПИТАНЬ БУДІВНИЦТВА ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ "ЖИТЛОІНВЕСТБУД-УКБ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Дніпровський, між вул. Мініна та вул. М. Лебедєва

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва житлових будинків

орієнтовний розмір

- 1.19 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали