КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 234/6450

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державному підприємству "Київпассервіс" на просп. Перемоги, 142 у Святошинському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автотранспортних послуг

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Державному підприємству "Київпассервіс" (ідентифікаційний код 33348385) щодо відведення земельної ділянки на просп. Перемоги, 142 у Святошинському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державному підприємству "Київпассервіс" на просп. Перемоги, 142 у Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 1,070 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автотранспортних послуг згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Державному підприємству "Київпассервіс" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 234/6450

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 08.04.2011 N К-18424

обліковий код

- 75:049:002

юридична/фізична особа

- Державне підприємство "Київпассервіс"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Святошинський, просп. Перемоги, 142

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автотранспортних послуг

орієнтовний розмір

- 1,070 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали