КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 235/6451

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "HMS Разборн" на вул. Тургенєвській, 21 у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування комплексу нежитлових будівель (адміністративно-офісних)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "HMS Разборн" (ідентифікаційний код 23395082) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Тургенєвській, 21 у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "HMS Разборн" щодо відведення земельної ділянки на вул. Тургенєвській, 21 у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,08 га в короткострокову оренду на 1 рік для експлуатації та обслуговування комплексу нежитлових будівель (адміністративно-офісних) згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "HMS Разборн" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 235/6451

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 07.12.2010 N К-17756

обліковий код

-91:178:002

юридична/фізична особа

- Товариство з обмеженою відповідальністю "HMS Разборн"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Шевченківський, вул. Тургенєвська, 21

вид землекористування

- оренда на 1 рік

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування комплексу нежитлових будівель (адміністративно-офісних)

орієнтовний розмір

- 0.082 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали