КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 236/6452

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Головному управлінню капітального будівництва м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на Великій Окружній дорозі у Святошинському районі м. Києва для будівництва напірних колекторів NN 1, 2 КНС "м. Борщагівка N 1" (дві нитки) у Святошинському районі м. Києва з подальшою експлуатацією та обслуговуванням на Великій Окружній дорозі, вул. Жмеринській, Великій Кільцевій дорозі

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Головному управлінню капітального будівництва м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (ідентифікаційний код 35467820) щодо відведення в постійне користування земельних ділянок на Великій Окружній дорозі у Святошинському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок Головному управлінню капітального будівництва м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) на Великій Окружній дорозі у Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 0,045 га, 0,063 га, 0,075 га в постійне користування для будівництва напірних колекторів NN 1, 2 КНС "м. Борщагівка N 1" (дві нитки) у Святошинському районі м. Києва з подальшою експлуатацією та обслуговуванням на Великій Окружній дорозі, вул. Жмеринській, Великій Кільцевій дорозі згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Головному управлінню капітального будівництва м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 236/6452

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 24.12.2010 N К-17918

обліковий код

- 75:265:028| 75:282:076| 75:282:077

юридична/фізична особа

- Головне управління капітального будівництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Святошинський, вул. Велика Окружна

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва напірних колекторів NN 1, 2 КНС "м. Борщагівка N 1" (дві нитки) у Святошинському районі м. Києва з подальшою експлуатацією та обслуговуванням на Великій Окружній, Жмеринській, Великій Кільцевій дорозі

орієнтовний розмір

- 0.045 га| 0.063 га| 0.075 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали