КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 237/6453

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Полірем-Центр" на вул. Віскозній, 3 у Деснянському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування офісних та виробничо-складських приміщень

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Полірем-Центр" (ідентифікаційний код 30574719) щодо відведення земельної ділянки на вул. Віскозній, 3 у Деснянському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Полірем-Центр" на вул. Віскозній, 3 у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 0,47 га в оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування офісних та виробничо-складських приміщень згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Полірем-Центр" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 237/6453

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 23.09.2010 N К-17408

обліковий код

- 62:069:015к

юридична/фізична особа

- Товариство з обмеженою відповідальністю "Полірем-Центр"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Деснянський, вул. Віскозна, 3

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування офісних та виробничо-складських приміщень

орієнтовний розмір

- 0,474 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали