КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 266/6482

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Генеральній прокуратурі України на перетині вул. Антоновича (Горького) та вул. Володимиро-Либідської в Голосіївському районі м. Києва для тимчасового зайняття тротуарів до проїжджої частини для організації будівельного майданчика

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Генеральній прокуратурі України (ідентифікаційний код 00034051) щодо відведення земельної ділянки на перетині вул. Антоновича (Горького) та вул. Володимиро-Либідської в Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Генеральній прокуратурі України на перетині вул. Антоновича (Горького) та вул. Володимиро-Либідської в Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,07 га в оренду на 3 роки для тимчасового зайняття тротуарів до проїжджої частини для організації будівельного майданчика згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Генеральній прокуратурі України у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 266/6482

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 14.01.2011 N К-17955

обліковий код

- 79:029:033к

юридична/фізична особа

- ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Голосіївський, перетин вул. Антоновича (Горького) та вул. Володимиро-Либідської

вид землекористування

- оренда на 3 роки

цільове призначення земельної ділянки

- для тимчасового зайняття тротуарів до проїжджої частини для організації будівельного майданчика

орієнтовний розмір

- 0,07 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали