КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 268/6484

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Будівельна компанія "Міськбудінвест" на вул. Промисловій, 4 в Голосіївському районі м. Києва для експлуатації будівлі складу мокрого зберігання

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Будівельна компанія "Міськбудінвест" (ідентифікаційний код 31175387) щодо відведення земельної ділянки на вул. Промисловій, 4 в Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Будівельна компанія "Міськбудінвест" на вул. Промисловій, 4 в Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,19 га в оренду на 1 рік для експлуатації будівлі складу мокрого зберігання згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Будівельна компанія "Міськбудінвест" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 268/6484

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 21.12.2010 N К-17908

обліковий код

- 90:116:035к

юридична/фізична особа

- Товариство з обмеженою відповідальністю "Будівельна компанія"Міськбудінвест"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Голосіївський, вул. Промислова, 4

вид землекористування

- оренда на 1 рік

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації будівлі складу мокрого зберігання

орієнтовний розмір

- 0,19 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали