КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 253/6469

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки закритому акціонерному товариству "Індбуд" на вул. Промисловій, 6-г у Голосіївському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування виробничої будівлі цеху із допоміжними побутовими та складськими приміщеннями

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою закритому акціонерному товариству "Індбуд" (ідентифікаційний код 18093516) щодо відведення земельної ділянки на вул. Промисловій, 6-г у Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки закритому акціонерному товариству "Індбуд" на вул. Промисловій, 6-г у Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,463 га в оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування виробничої будівлі цеху із допоміжними побутовими та складськими приміщеннями згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Закритому акціонерному товариству "Індбуд" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 253/6469

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 19.07.2010 N К-17071

обліковий код

- 90:115:065

юридична/фізична особа

- Закрите акціонерне товариство "Індбуд"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Голосіївський, вул. Промислова, 6-г

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування виробничої будівлі цеху із допоміжними побутовими та складськими приміщеннями

орієнтовний розмір

- 0,463 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали