КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 254/6470

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному акціонерному товариству "Медтехсервіс" на просп. Московському, 21-б (літ. А, Б, В) в Оболонському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничо-складських будівель і споруд

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою приватному акціонерному товариству "Медтехсервіс" (ідентифікаційний код 23154929) щодо відведення земельної ділянки на просп. Московському, 21-б (літ. А, Б, В) в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному акціонерному товариству "Медтехсервіс" на просп. Московському, 21-б (літ. А, Б, В) в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 0,60 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничо-складських будівель і споруд згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Приватному акціонерному товариству "Медтехсервіс" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 254/6470

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 12.03.2010 N К-16177

обліковий код

- 78:166:002к

юридична/фізична особа

- ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МЕДТЕХСЕРВІС"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Оболонський, просп. Московський, 21-б (літ. А, Б, В)

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничо-складських будівель і споруд

орієнтовний розмір

- 0,60 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали