КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 255/6471

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Діагностичний центр "Медекс" на вул. Авіаконструктора Антонова, 13 у Солом'янському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування медично-діагностичного центру

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Діагностичний центр "Медекс" (ідентифікаційний код 35249881) щодо відведення земельної ділянки на вул. Авіаконструктора Антонова, 13 у Солом'янському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Діагностичний центр "Медекс" на вул. Авіаконструктора Антонова, 13 у Солом'янському районі м. Києва орієнтовною площею 0,07 га в оренду на 1 рік для експлуатації та обслуговування медично-діагностичного центру згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Діагностичний центр "Медекс" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 255/6471

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 12.08.2010 N К-17240

обліковий код

-72:118:058к

юридична/фізична особа

- Товариство з обмеженою відповідальністю "Діагностичний центр"Медекс"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Солом'янський, вул. Авіаконструктора Антонова, 13

вид землекористування

- оренда на 1 рік

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування медично-діагностичного центру

орієнтовний розмір

- 0,07 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали