КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 257/6473

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки закритому акціонерному товариству "Центр корпоративних рішень" на вул. Набережно-Хрещатицькій, 13 (літ. Б) у Подільському районі м. Києва для реконструкції, експлуатації та обслуговування фізкультурно-оздоровчого комплексу з офісно-торговими приміщеннями

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою закритого акціонерного товариства "Центр корпоративних рішень" (ідентифікаційний код 32552970) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Набережно-Хрещатицькій, 13 (літ. Б) у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки закритому акціонерному товариству "Центр корпоративних рішень" на вул. Набережно-Хрещатицькій, 13 (літ. Б) у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,061 га в короткострокову оренду на 1 рік для реконструкції, експлуатації та обслуговування фізкультурно-оздоровчого комплексу з офісно-торговими приміщеннями згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Закритому акціонерному товариству "Центр корпоративних рішень" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 257/6473

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 05.03.2010 N К-16151

обліковий код

- 85:371:016

юридична/фізична особа

- Закрите акціонерне товариство "Центр корпоративних рішень"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Подільський, вул. Набережно-Хрещатицька, 13 (літ. Б)

вид землекористування

- оренда на 1 рік

цільове призначення земельної ділянки

- для реконструкції, експлуатації та обслуговування фізкультурно-оздоровчого комплексу з офісно-торговими приміщеннями

орієнтовний розмір

- 0,061 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали