КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 258/6474

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Меблі-KCS" на вул. Боженка, 86 в Голосіївському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування виробничих будівель з допоміжними приміщеннями

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Меблі-KCS" (ідентифікаційний код 24931499) щодо відведення земельної ділянки на вул. Боженка, 86 в Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Меблі-KCS" на вул. Боженка, 86 в Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,07 га в оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування виробничих будівель з допоміжними приміщеннями згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Меблі-KCS" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 258/6474

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 25.02.2011 N К-18200

обліковий код

- 79:054:071к

юридична/фізична особа

- Товариство з обмеженою відповідальністю "Меблі-KCS"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Голосіївський, вул. Боженка, 86

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування виробничих будівель з допоміжними приміщеннями

орієнтовний розмір

- 0,07 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали