КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 264/6480

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Арена-Капітал" на вул. Басейній, 2-а у Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі-центру відпочинку з закладами громадського харчування

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Арена-Капітал" (ідентифікаційний код 36146544) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Басейній, 2-а у Печерському районі м. Києва та додані документи, керуючисьстаттями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Арена-Капітал" на вул. Басейній, 2-а у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,089 га в короткострокову оренду на 3 роки для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі-центру відпочинку з закладами громадського харчування згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Арена-Капітал" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішеннях покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 264/6480

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 07.04.2011 N К-18417

обліковий код

- 76:056:010

юридична/фізична особа

- Товариство з обмеженою відповідальністю "Арена-Капітал"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Печерський, вул. Басейна, 2-а

вид землекористування

- оренда на 3 роки

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі-центру відпочинку з закладами громадського харчування

орієнтовний розмір

- 0.089 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали