КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 269/6485

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ВАРУНА-ВЕСТ" на вул. Новокостянтинівській, 4-а в Оболонському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу та об'єктів автосервісного призначення

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "ВАРУНА-ВЕСТ" (ідентифікаційний код 36997462) щодо відведення земельної ділянки на вул. Новокостянтинівській, 4-а в Оболонському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ВАРУНА-ВЕСТ" на вул. Новокостянтинівській, 4-а в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 0,37 га в оренду на 10 років для будівництва, експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу та об'єктів автосервісного призначення згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "ВАРУНА-ВЕСТ" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконання цього рішеннях покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 269/6485

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 28.04.2011 N К-18471

обліковий код

- 78:141:029к

юридична/фізична особа

- ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВАРУНА-ВЕСТ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Оболонський, вул. Новокостянтинівська, 4-а

вид землекористування

- оренда на 10 років

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва, експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу та об'єктів автосервісного призначення

орієнтовний розмір

- 0,37 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали