КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 227/6443

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Нікомар" на вул. Володимирській, 5 (літ. "Б") у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будинку (адміністративно-офісного)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Нікомар" (ідентифікаційний код 36184789) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Володимирській, 5 (літ. "Б") у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Нікомар" щодо відведення земельної ділянки на вул. Володимирській, 5 (літ. "Б") у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,05 га в короткострокову оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування будинку (адміністративно-офісного) згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Нікомар" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних  ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 227/6443

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 09.09.2010 N К-17360

обліковий код

-91:161:056

юридична/фізична особа

- товариство з обмеженою відповідальністю "НІКОМАР"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Шевченківський, вул. Володимнрська, 5 (літ. "Б")

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування будинку (адміністративно-офісного)

орієнтовний розмір

- 0.053 га

 

  

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали