КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 232/6448

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ДРУГИЙ ДІМ НА МИХАЙЛІВСЬКІЙ" на вул. Інститутській, 28 у Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "ДРУГИЙ ДІМ НА МИХАЙЛІВСЬКІЙ" (ідентифікаційний код 36386470) щодо відведення земельної ділянки на вул. Інститутській, 28 у Печерському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "ДРУГИЙ ДІМ НА МИХАЙЛІВСЬКІЙ" на вул. Інститутській, 28 у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,511 га в оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "ДРУГИЙ ДІМ НА МИХАЙЛІВСЬКІЙ" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних  ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 232/6448

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 24.06.2011 N 104 дозв. центру (справа К-18608)

обліковий код

- 82:028:001

юридична/фізична особа

- товариство з обмеженою відповідальністю "ДРУГИЙ ДІМ НА МИХАЙЛІВСЬКІЙ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Печерський, вул. Інститутська, 28

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування адміністративного будинку

орієнтовний розмір

- 0.511 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали