КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 281/6497

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Термогальванічний завод" на просп. Перемоги, 67 у Святошинському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування виробничих, складських, адміністративних приміщень і будівель

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Термогальванічний завод" (ідентифікаційний код 24581125) щодо відведення земельної ділянки на просп. Перемоги, 67 у Святошинському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Термогальванічний завод" на просп. Перемоги, 67 у Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 3,74 га в оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування виробничих, складських, адміністративних приміщень і будівель згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Термогальванічний завод" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 281/6497

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 27.05.2011 N 23 дозв. центру (справа К-18519)

обліковий код

- 88:084:083к

юридична/фізична особа

- товариство з обмеженою відповідальністю "Термогальванічний завод"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Святошинський, просп. Перемоги, 67

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування виробничих, складських, адміністративних приміщень і будівель

орієнтовний розмір

- 3,74 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали