КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 283/6499

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок публічному акціонерному товариству "Концерн Галнафтогаз" на просп. Броварському у Дніпровському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування транспортної інфрастуктури (в'їзд-виїзд до автозаправного комплексу)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою публічному акціонерному товариству "Концерн Галнафтогаз" (ідентифікаційний код 31729918) щодо відведення земельних ділянок на просп. Броварському у Дніпровському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок публічному акціонерному товариству "Концерн Галнафтогаз" на просп. Броварському у Дніпровському районі м. Києва орієнтовною площею 0,02 га; 0,11 га в оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування транспортної інфрастуктури (в'їзд-виїзд до автозаправного комплексу) згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Публічному акціонерному товариству "Концерн Галнафтогаз" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 283/6499

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 10.09.2010 N К-17372

обліковий код

- 66:100:002к| 66:100:027к

юридична/фізична особа

- ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КОНЦЕРН ГАЛНАФТОГАЗ"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Дніпровський, просп. Броварський

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування транспортної інфрастуктури (в'їзд-виїзд до автозаправного комплексу)

орієнтовний розмір

- 0,02 га| 0,11 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали