КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 244/6460

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Сонячний" на просп. Володимира Маяковського, 91-в у Деснянському районі м. Києва для експлуатації житлового багатоквартирного будинку та прибудованого до будинку індивідуального теплового пункту

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Сонячний" (ідентифікаційний код 33398792) щодо відведення земельної ділянки на просп. Володимира Маяковського, 91-в у Деснянському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Сонячний" на просп. Володимира Маяковського, 91-в у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 0,92 га в оренду на 5 років для експлуатації житлового багатоквартирного будинку та прибудованого до будинку індивідуального теплового пункту згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Об'єднанню співвласників багатоквартирного будинку "Сонячний" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 244/6460

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 25.03.2011 N К-18296

обліковий код

- 62:011:145к

юридична/фізична особа

- Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Сонячний"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Деснянський, просп. Володимира Маяковського, 91-в

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації житлового багатоквартирного будинку та прибудованого до будинку індивідуального теплового пункту

орієнтовний розмір

- 0,92 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали