КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 245/6461

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ "ДЖИ ПІ ГРУП" на вул. Десятинній, 13, літ. "Б" у Шевченківському районі м. Києва для реконструкції з подальшою експлуатацією нежитлового будинку для надання побутових послуг

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ "ДЖИ ПІ ГРУП" (ідентифікаційний код 36051222) щодо відведення земельної ділянки на вул. Десятинній, 13, літ. "Б" у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ "ДЖИ ПІ ГРУП" на вул. Десятинній, 13, літ. "Б" у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,01 га в оренду на 1 рік для реконструкції з подальшою експлуатацією нежитлового будинку для надання побутових послуг згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ "ДЖИ ПІ ГРУП" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 245/6461

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 04.07.2011 N 115 дозв. центру (справа К-18622)

обліковий код

-91:161:023к

юридична/фізична особа

- Товариство з обмеженою відповідальністю "КОМПАНІЯ"ДЖИ ПІ ГРУП"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Шевченківський, вул. Десятинна, 13 (літера "Б")

вид землекористування

- оренда на 1 рік

цільове призначення земельної ділянки

- для реконструкції з подальшою експлуатацією нежитлового будинку для надання побутових послуг

орієнтовний розмір

- 0.013 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали