КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 247/6463

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державному виробничому підприємству "Будремсервіс" на вул. Академіка Заболотного, 150 в Голосіївському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування виробничо-складської бази

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Державному виробничому підприємству "Будремсервіс" (ідентифікаційний код 22963360) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Академіка Заболотного, 150 в Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою Державному виробничому підприємству "Будремсервіс" на вул. Академіка Заболотного, 150 в Голосіївському районі м. Києва площею 0,176 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування виробничо-складської бази згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Державному виробничому підприємству "Будремсервіс" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 247/6463

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 29.04.2011 N К-18475

обліковий код

- 79:122:033

юридична/фізична особа

Державне виробниче підприємство "Будремсервіс" Національної Академії Наук України

адреса земельної ділянки

м. Київ, р-н Голосіївський, вул. Академіка Заболотного, 150

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування виробничо-складської бази

орієнтовний розмір

- 0,176 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали