КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 249/6465

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" на розі вул. Липської та вул. Пилипа Орлика в Печерському районі м. Києва для спорудження пам'ятника гетьману Пилипу Орлику

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою комунальному підприємству "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" (ідентифікаційний код 26387108) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на розі вул. Липської та вул. Пилипа Орлика в Печерському районі м. Києва та додані документи, враховуючи лист Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища від 05.07.2011 N 7223/0/18/27-11, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення комунальному підприємству "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" земельної ділянки на розі вул. Липської та вул. Пилипа Орлика у Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,03 га в постійне користування для спорудження пам'ятника гетьману Пилипу Орлику згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Комунальному підприємству "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 249/6465

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 14.06.2011 N 76 дозв. центру (справа К-18575)

обліковий код

- 82:024:007к

юридична/фізична особа

- Комунальне підприємство "Дирекція реставраційно-відновлювальних робіт"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Печерський, ріг вул. Липської та вул. Пилипа Орлика

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для спорудження пам'ятника гетьману Пилипу Орлику

орієнтовний розмір

- 0,03 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали