КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 250/6466

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Івановій Марині Вікторівні на просп. Перемоги, 7 (літера "В") у Шевченківському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівлі перукарні

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою громадянці Івановій Марині Вікторівні (ідентифікаційний код 2178021049) щодо відведення земельної ділянки на просп. Перемоги, 7 (літера "В") у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянці Івановій Марині Вікторівні на просп. Перемоги, 7 (літера "В") у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,05 га в оренду на 5 років для експлуатації та обслуговування будівлі перукарні згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Громадянці Івановій Марині Вікторівні у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 250/6466

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 09.07.2010 N К-16990

обліковий код

- 88:168:020к

юридична/фізична особа

- ІВАНОВА МАРИНА ВІКТОРІВНА

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Шевченківський, просп. Перемоги, 7 (літера "В")

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування будівлі перукарні

орієнтовний розмір

- 0,05 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали