КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 241/6457

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації на вул. Лютневій, 58 у Голосіївському районі м. Києва для будівництва гідровузла водопостачання мікрорайону Чапаєвка

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації (ідентифікаційний код 26077454) щодо відведення земельної ділянки на вул. Лютневій, 58 у Голосіївському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації на вул. Лютневій, 58 у Голосіївському районі м. Києва орієнтовною площею 0,969 га в постійне користування для будівництва гідровузла водопостачання мікрорайону Чапаєвка згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 241/6457

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 29.10.2010 N К-17553

обліковий код

- 90:034:036

юридична/фізична особа

- Голосіївська районна у місті Києві державна адміністрація

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Голосіївський, вул. Лютнева, 58

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва гідровузла водопостачання мікрорайону Чапаєвка

орієнтовний розмір

- 0,969 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали