КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 276/6492

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді Української Православної Церкви парафії Святої Мучениці Тетяни у Подільському районі м. Києва на вул. Бориспільській, 32-б у Дарницькому районі м. Києва для будівництва та обслуговування храмового комплексу з будинком для малозабезпечених престарілих

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою релігійній громаді Української Православної Церкви парафії Святої Мучениці Тетяни у Подільському районі м. Києва (ідентифікаційний код 37176831) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Бориспільській, 32-б у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді Української Православної Церкви парафії Святої Мучениці Тетяни у Подільському районі м. Києва на вул. Бориспільській, 32-б у Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 0,46 га в постійне користування для будівництва та обслуговування храмового комплексу з будинком для малозабезпечених престарілих згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Релігійній громаді Української Православної Церкви парафії Святої Мучениці Тетяни у Подільському районі в м. Києві у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
06.10.2011 N 276/6492

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 19.07.2011 N 157 дозв. центру (справа К-18666)

обліковий код

- 63:427:038к

юридична/фізична особа

- РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПАРАФІЇ СВЯТОЇ МУЧЕНИЦІ ТЕТЯНИ У ПОДІЛЬСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Дарницький, вул. Бориспільська, 32-б

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва та обслуговування храмового комплексу з будинком для малозабезпечених престарілих

орієнтовний розмір

- 0,46 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали