КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 417/6633

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Поділ-Інвест Компанія" на вул. Боричів Тік/Андріївський узвіз, 33/6 (літ. А) у Подільському районі м. Києва для реконструкції нежитлового будинку з подальшими експлуатацією та обслуговуванням офісної будівлі

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Поділ-Інвест Компанія" (ідентифікаційний код 34818282) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Боричів Тік/Андріївський узвіз, 33/6 (літ. А) у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Поділ-Інвест Компанія" на вул. Боричів Тік/Андріївський узвіз, 33/6 (літ. А) у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,055 га в короткострокову оренду на 1 рік для реконструкції нежитлового будинку з подальшими експлуатацією та обслуговуванням офісної будівлі згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Товариству з обмеженою відповідальністю "Поділ-Інвест Компанія" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконання цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
27.10.2011 N 417/6633

План-схема до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 09.02.2010 N К-16024

обліковий код

- 85:373:017

юридична/фізична особа

- Товариство з обмеженою відповідальністю "Поділ-Інвест Компанія"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Подільський, вул. Боричів Тік/Андріївський узвіз, 33/6 (літ. А)

вид землекористування

- оренда на 1 рік

цільове призначення земельної ділянки

- для реконструкції нежилого будинку з подальшою експлуатацією та обслуговуванням офісної будівлі

орієнтовний розмір

- 0,055 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали