КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 418/6634

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "Виробничо-комерційна фірма "Меблеві технології" на вул. Фрунзе, 102 (літ. "О") у Подільському районі м. Києва для реконструкції, експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі під офіс

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою приватному підприємству "Виробничо-комерційна фірма "Меблеві технології" (ідентифікаційний код 25386816) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Фрунзе, 102 (літ. "О") у Подільському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "Виробничо-комерційна фірма "Меблеві технології" на вул. Фрунзе, 102 (літ. "О") у Подільському районі м. Києва орієнтовною площею 0,089 га в короткострокову оренду на 5 років для реконструкції, експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі під офіс згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Приватному підприємству "Виробничо-комерційна фірма "Меблеві технології" у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконаним цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
27.10.2011 N 418/6634

План-схема до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 22.02.2011 N К-18181

обліковий код

- 85:278:031

юридична/фізична особа

- Приватне підприємство "Виробничо-комерційна фірма "Меблеві технології"

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Подільський, вул. Фрунзе, 102 (літ. "О")

вид землекористування

- оренда на 5 років

цільове призначення земельної ділянки

- для реконструкції, експлуатації та обслуговування нежилої будівлі під офіс

орієнтовний розмір

- 0,089 га

 

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали