КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 511/6747

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Центру навчання плаванню Деснянського району м. Києва на вул. Миколи Закревського, 67-а у Деснянському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування будівлі Центру навчання плаванню Деснянського району м. Києва

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Центру навчання плаванню Деснянського району м. Києва (ідентифікаційний код 25777741) щодо відведення земельної ділянки на вул. Миколи Закревського, 67-а у Деснянському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Центру навчання плаванню Деснянського району м. Києва на вул. Миколи Закревського, 67-а у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 0,22 га в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі Центру навчання плаванню Деснянського району м. Києва згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Центру навчання плаванню Деснянського району м. Києва у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
27.10.2011 N 511/6747

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 22.07.2011 N 167 дозв. центру (справа К-18675)

обліковий код

- 62:018:019к

юридична/фізична особа

- ЦЕНТР НАВЧАННЯ ПЛАВАННЮ ДЕСНЯНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Деснянський, вул. Миколи Закревського, 67-а

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для експлуатації та обслуговування будівлі Центру навчання плаванню Деснянського району м. Києва

орієнтовний розмір

- 0,22 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали