КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 499/6735

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки фізичній особі - підприємцю Заровному Петру Петровичу на вул. Миколи Закревського, 32 у Деснянському районі м. Києва для створення озелененої території загального користування (без права забудови та огородження ділянки)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою фізичній особі - підприємцю Заровному Петру Петровичу (ідентифікаційний код 2722010631) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Миколи Закревського, 32 у Деснянському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки фізичній особі - підприємцю Заровному Петру Петровичу на вул. Миколи Закревського, 32 у Деснянському районі м. Києва орієнтовною площею 0,31 га в оренду на 10 років для створення озелененої території загального користування згідно з планом-схемою (додаток до рішення) без права забудови та огородження ділянки.

2. Фізичній особі - підприємцю Заровному Петру Петровичу у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
27.10.2011 N 499/6735

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

заява

- від 12.07.2011 N 145 дозв. центру (справа К-18648)

обліковий код

- 62:017:089к

юридична/фізична особа

- ФІЗИЧНА ОСОБА - ПІДПРИЄМЕЦЬ ЗАРОВНИЙ ПЕТРО ПЕТРОВИЧ

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Деснянський, вул. Миколи Закревського, 32

вид землекористування

- оренда на 10 років

цільове призначення земельної ділянки

- для створення озелененої території загального користування (без права забудови та огородження ділянки)

орієнтовний розмір

- 0,31 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали