КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 500/6736

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державній пенітенціарній службі України на вул. Мельникова, 81 у Шевченківському районі м. Києва для будівництва адміністративно-готельного комплексу з житловими приміщеннями

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Державній пенітенціарній службі України (ідентифікаційний код 37534799) щодо відведення земельної ділянки на вул. Мельникова, 81 у Шевченківському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Державній пенітенціарній службі України на вул. Мельникова, 81 у Шевченківському районі м. Києва орієнтовною площею 0,21 га в постійне користування для будівництва адміністративно-готельного комплексу з житловими приміщеннями згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Державній пенітенціарній службі України у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
27.10.2011 N 500/6736

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 08.07.2011 N 133 дозв. центру (справа К-18636)

обліковий код

- 91:088:047к

юридична/фізична особа

- ДЕРЖАВНА ПЕНІТЕНЦІАРНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Шевченківський, вул. Мельникова, 81

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для будівництва адміністративно-готельного комплексу з житловими приміщеннями

орієнтовний розмір

- 0,21 га

  

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали