КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 501/6737

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Святошинському районному управлінню Головного управління МВС України в м. Києві на просп. Перемоги, 109 у Святошинському районі м. Києва для обслуговування адміністративного будинку Святошинського РУ ГУМВС України в м. Києві

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою Святошинському районному управлінню Головного управління МВС України в м. Києві (ідентифікаційний код 08672957) щодо відведення земельної ділянки на просп. Перемоги, 109 у Святошинському районі м. Києва та додані документи, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Святошинському районному управлінню Головного управління МВС України в м. Києві на просп. Перемоги, 109 у Святошинському районі м. Києва орієнтовною площею 0,80 га в постійне користування для обслуговування адміністративного будинку Святошинського РУ ГУМВС України в м. Києві згідно з планом-схемою (додаток до рішення).

2. Святошинському районному управлінню Головного управління МВС України в м. Києві у місячний термін звернутися до Головного управління земельних ресурсів для отримання вихідних даних на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 

Додаток
до рішення Київської міської ради
27.10.2011 N 501/6737

План-схема
до дозволу на розроблення проекту землеустрою

клопотання

- від 16.12.2010 N К-17819

обліковий код

- 75:179:001к

юридична/фізична особа

- СВЯТОШИНСЬКЕ РАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ МВС УКРАЇНИ В МІСТІ КИЄВІ

адреса земельної ділянки

- м. Київ, р-н Святошинський, просп. Перемоги, 109

вид землекористування

- постійне користування

цільове призначення земельної ділянки

- для обслуговування адміністративного будинку Святошинського РУ ГУМВС України в м. Києві

орієнтовний розмір

- 0,80 га

 

Заступник міського голови -
секретар Київради

Г. Ф. Герега

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали